Co nabízíme?

Hlavním cílem, který jsme si stanovili, je přiblížit tento výjimečný nástroj naší veřejnosti. Když jsem v roce 2010 poprvé setkal s Chapman Stickem na koncertě, kde účinkoval Tony Levin, byl jsem úplně omráčený nejenom z toho, že jsem nic podobného před tím neviděl, ale hlavně z toho, jak má Tony tento nástroj bravurně zmáknutý. Mé muzikantské srdce se rozbušilo a já začal intenzivně pátrat, jak a kde Stick koupit. Překvapilo mě, že v podstatě neexistuje způsob jak nástroj v Evropě koupit, natož si ho vyzkoušet (z dnešního pohledu už vím, že pokud jste jej nikdy před tím nedrželi v ruce, nemá stejně cenu nic zkoušet :-) , neboť na něj nic nezahrajete. Technika hry je natolik odlišná, že bez intenzivního cvičení nevydáte z něj ani notu!). Jedinou možností je nějaká forma individuálního dovozu, ale když si k tomu připočtete další aspekty, jakými jsou například časová náročnost na výrobu, geografická vzdálenost, cena, cena dopravy, platba do zahraničí a jazyková bariéra, tak se vidina pořízení Sticku pomalu rozplývá. Na WEBových stránkách výrobce, ani možnost OnLine koupě a expedice jinam, než do států americké federace není.

Naše nabídka se opírá hlavně o osobní vztah přímo se zakladatelem a majitelem firmy Stick Enterprices USA, Emmettem Chapmanem a jeho nejbližšími spolupracovníky, zejména pak s Youtou (manželka) a Cambrií (asistentka). Navštívili jsme přímo sídlo firmy ve Woodland Hills, Kalifornii (LA), viděli vlastní vyrobu a byli proškoleni v oblasti, mechaniky a elektroniky nastroje.

Z výše uvedených důvodů Vám nabízíme možnost pořídit si Chapman Stick bez zbytečných rizik, záruční a pozáruční servis, možnost koupě nových sad strun pro libovolný typ ladění, seřízení nástroje včetně seřízení po změně ladění apod. Právě poslední nabízená možnost je velmi často využívána, neboť při intenzivním cvičení, nebo častém koncertování je třeba Stick seřizovat minimálně jednou za 2-3 týdny. V tomto směru provádíme i školení, jak nástroj seřídit pro ty, kteří si chtějí servis provádět sami. Dále velmi důležitou možností je konsultace v oblasti konfigurace nástroje. Stick je možné pořídit v mnoha variantách (materiál, snímače, ladění apod.), dostanete možnost vidět a sami si otestovat různé typy Sticků přímo v sídle naší firmy (momentálně jsou k dispozici modely 10-string Classic, Alto Stick a SB8)

Ceny Vámi vybraných nástrojů s ohledem na „fér“ jednání uvádíme v americké měně a jsou totožné s cenami uvedenými na stránkách výrobce. Účtujeme pak dle Vámi zvolené metody, buďto v americké měně, nebo tuzemské měně s kurzem zafixovaným k určitému dni. Poplatky spojené s dopravou, DPH a celním řízením jsou následně účtovány výhradně v tuzemské měně.

Veškerý tento servis včetně záruk nejdete u nás bez zbytečného stresu, obav a dalších nákladů.

 

Jakub Jedlička, specialista a aktivní hráč
CE Capital Investments, s.r.o.